ul. Mickiewicza 5a, 05-500 Piaseczno - tel. +48 22 716 37 40

Firma AWM-SERWIS istnieje na rynku od 2003 roku. Powstała z inicjatywy ludzi, którzy z branżą techniczną i maszynową związani są od kilkudziesięciu lat. Jako zwieńczenie ich wiedzy i doświadczenia.

AWM-SERWIS zajmuje się sprzedażą części eksploatacyjne do wycinarek laserowych, narzędzi do pras krawędziowych, wykrawarek rewolwerowych oraz:

– wykonuje usługi serwisowe obrabiarek firmy AMADA i TRUMPF,
– prowadzi szkolenia z zakresu obsługi wszystkich typów maszyn tego producenta oraz
– oprogramowania zewnętrznego,
– sprzedażą używanych maszyn laserowych wiodących producentów takich jak: Amada, Trumpf, Bystronic, Prima Industrie,
– sprzedażą akcesoriów do laserów CO2, Fiber,
– sprzedażą akcesoriów do wycinarek plazmowych..

W ofercie AWM-SERWIS znajdują się: soczewki, dysze, lustra, materiały eksploatacyjne oraz części do maszyn.

Główni odbiorcy to firmy produkcyjne, które mają własną produkcję. Obsługa dotyczy również firm, które działają na zlecenie lub pod zlecenie klienta.

Na bazie własnego zaplecza logistycznego oraz korzystając z usług przewoźników AWM-SERWIS jest w stanie zapewnić szybką realizację zamówień.
Dzięki obszernej wiedzy i nabytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie doradzić w zakupie odpowiedniej maszyny, która spełni Państwa oczekiwania produkcyjne. Naszym klientom gwarantujemy kompleksową obsługę: załadunek, transport wraz z ubezpieczeniem, rozładunek u klienta, uruchomienie, szkolenie pracowników oraz wsparcie techniczne i serwis. Wszystkie maszyny są naszą własnością i przechodzą przegląd. Nasz dział handlowy zapewni Państwu rzetelną i miłą obsługę.

Przez profesjonalizację własnej kadry AWM-SERWIS zapewnia szybką i fachową obsługę, a także pomoc w rozwiązywaniu Państwa problemów z zakresu działania naszej firmy.

Wiarygodność i rzetelność wobec naszych partnerów biznesowych jest mottem przewodnim AWM-SERWIS.

Najważniejszym celem naszych działań jest profesjonalne i kompleksowe zaopatrzenie naszych klientów .

Zapraszamy do współpracy !